Girne Öğretmen Evi Nerede ?

Akdeniz’in incisi kıbrıs da tarihi ve turistlik bir mekandır Girne, tatil planı yaptıktan sonra , uçak biletinizi aldığınız zaman ilk işiniz nerede konaklayacağım? Sorusunu kendinize sorarsınız. Çok fazla alternatif ve turistlik otel vardır. Ada ülkesi olduğundan dolayı konaklama ve yeme içme oldukça pahalıdır. Konaklamayı ihtiyacınızı giderdikten sonra temel ihtiyaçlarınız olan yeme-içme, gezilecek görülecek yerlere bakmanızda fayda vardır.

Girne’nin tam göbeğinde merkeze, belediye’ye 10-15 Dk uzaklıkta olan girne öğretmen evi uygun bir konaklama tercihi olarak sizin için uygun olacaktır , uygun fiyat ve konaklama seçenekleriyle kaçırılmayacak bir firsatdır girne öğretmen evi standart, single, double ve bungalow gibi konaklama seçenekleri vardır oda fiyatları tipine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Girne Öğretmen Evi Nerede?

İskenderun Caddesi. Aşağı Girne Mahallesi, Kyrenia(Girne).

 Adresten görüldüğü gibi çok zor gelebilir ama girneye geldikten sonra kime sorarsanız size Girne öğretmen evini gösterecektir. Kıbhas’la geliyorsanız sizi çok yakın bir durakta indirebilirler. Belediye ve Girne merkeze 10-15 dk uzaklıktadır. Görüldüğü gibi merkezde konaklamış olacaksınız. Harbour ve Girne turizm limanına çok yakındır, yakınlarda küçük oteller vardır.

Girne Öğretmen Evi Telefon Numarası ve İletişim

Telefon: 0392 815 93 23 – 25 – 26 – 27

Faks:  0392 815 93 24

E-posta: girneogretmenevi@hotmail.com

Girne şehir merkezinde lüks otellerle karşı karşıya çok uygun bir konaklama sağlayabilirsiniz öğretmen evinde, hem merkezi konumu hemde temiz ve güzel bir alternatif olarak girne öğretmen evi siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.

Girne öğretmen evinde konaklanın içinde sabah kahvaltısı vardır. Aynı zamanda yemekler ücretli olabilmektedir öğlen ve akşam yemekleri.

Şehrin göbeğinde , şehirle iç içe bir Kıbrıs tatili geçirmek isterseniz konaklama olarak girne öğretmen evi doğru bir tercih olacaktır.

Hem ucuz hemde kaliteli bir tatil geçirmek istiyorsanız kıbrısa uçak biletinizi aldıktan sonra KIBHAS(Hava alanı tranfer servisi veya taksi çağırabilirsiniz)  ile Girne’ye gelip öğretmen evine yerleşerek tatilinize başlayabilirsiniz…

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir