Antakya(Hatay) Kıbrıs Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Ucuz uçak bileti almak için bilmeniz gereken bazı yöntemler mevcut, eğer bu taktikleri doğru uygularsanız sizde ucuz bir uçak bileti yakalayıcı olabilirsiniz.

Antakya(Hatay) Kıbrıs ucuz uçak bileti bulmak için yapmanız gerekenler:

Seyahat Tarihlerinizi Esnek Tutun

 Erken ve geç alınan biletler son derece ekonomik olmakta. Havayolu şirketleri ilk biletleri ve son andaki boş koltukları doldurmak için pahalıya satışı gerçekleşir, bu yüzden erken bilet alacak şekilde kendinizi hazırlayın, hemen uçacakmış gibi bavulunuz hazır olsun, uçuşun orta tarihlerinde uçak bileti fiyatları %35 kadar artmaktadır. Bu yüzden biletinizi en son – en ilk prensibine göre alın.

Kampanya Biletler için Havayolu şirketlerinin E-posta bültenlerine abone olun

Havayolu şirketleri çeşitli kampanya ve promosyon yaparlar bunlar anlıktır hemen değişebilir ve kampanyalı koltuk sayısı kısıtlıdır, bu yüzden anlık olaraktan e-posta bültenlerine abone olaraktan kampanya biletlerden faydalanabilirsiniz.

Hafta sonu yerine Hafta içi uçun

Uçak bileti fiyatları arz ve talep dengesine göre belirlenir en temel faktör arz ve talepdir, bunun haricinde uçağın inişinden kalkışına kadar olan bütün süreçlerde bilet fiyatını etkiler. Bu yüzden hafta sonu uçuşlarına talep fazla olduğundan dolayı hafta içi uçmak daha ekonomiktir özelllikle Salı, Çarşamba, Perşembe günleri uçuşlar daha ucuzdur.

Belirli saatler de biletler daha uygundur

Belirli saatlerde uçuşlar daha uygundur neden derseniz talep olan saatler yani sabah çok erken ve gece çok geç saatlerde uçuşlar son derece uygundur, tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı, Kurban ve Şeker Bayramlarında önceden bilet alın

Yılbaşı, kurban ve şeker bayramı gibi dini yada milli tatillerde Kıbrıs’a talep çok fazladır böyle olunca uçak bileti fiyatları son derece ucuz olmaktadır, bu yüzden biletinizi önceden almanızda fayda var.

Üniversite açılış ve kapanış tarihlerinde önceden bilet alın

Kuzey Kıbrıs aynı zamanda bir eğitim adasıdır, bu yüzden üniversitelerin açılış tarihlerinde ve kapanış tarihlerinde önceden bilet almanız gerekir yoksa çok pahalıya uçmak zorunda kalabilirsiniz.

Mil kart kullanın

Mil kart kullanaraktan hem ekonomik hem de mil biriktirerekten ücretsiz uçuş kazanabilirsiniz.

İnternet bileti alın

Acentalar bilet üzerinden yüzde alırlar, en uygun uçak bileti alma yöntemi internet biletidir, internetden ucuz ve ekonomik bilet alabilirsiniz. İlk tercihiniz internet bileti olsun.

Bütün bilet çeşitleri için bütün kombinasyonları deneyin uçuş arama moturu kullanın

Bir çok havayolu ve bir çok sefer olduğu düşünülürse, bütün uçuşları listeleyebileceğiniz bir bilet arama moturu üzerinden biletinizi alabilirsiniz, bizde bir bilet arama moturuyuz, bizi tercih edebilirsiniz. Gidiş ayrı dönüş ayrı hava yolu ve en ucuz uçuşları listeleyebilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir